Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Serwinka - znachorka z Tarła spod Lublina

Utworzony przez ~olka~, 6 maja 2010 r. o 15:01
Pani Serwinka super znachorka. Jeździłam z kolanami, korzonkami, kręgosłupem (bóle poporodowe). Moi wszyscy znajomi, rodzina leczą się u niej. Dodam że jest ona specjalistką w dziedzinie bólach stawów, mięśni, wszelkich złamań kości. Jeśli masz dość ciągłych RTG i wizyt lekarskich jedź do Tarła. WARTO!!!! POZDRAWIAM Z ŁUKOWA. ANIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam mnie wizyta u Serwinki doprowadziła do większego kalectwa niż miałem po wypadku .  miałem naderwana lekotke w kolanie .córka Pani Serwinki Małgorzata stwierdziła że trzeba  nastawic .Ciągnęła noge na siłę i kazała wykopnać kilka razy w kolanie .bol był okropny .fakt noga się wyprostowala Ale ból był okropny .Nie czytała moich badań rezonansu czy wypisu ze szpitala zabrała się za robotę odrazu .Co spowodowało całkowite zerwanie lekotki i zawiniecie i uszkodzenia innych struktur kolana.co wykazały kolejne badania Rezonansu Obecnie kolano kwalifikuje się tylko do operacji .I dużych kosztów leczenia .może jest to przypadek jeden na 200 ale zastanów się 100 razy Zanim dasz coś nastawic Córce Pani Serwinki .Bo też możesz źle skończyć .Oczywiście do starszej Pani Serwinki nic nie mam .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Pani Serwinka pomoże na bóle kręgosłupa. Męczę się z nimi od 6 lat. Obecnie mam 24 lata. Wyniki rezonansu to przepuklina odcinka lędźwiowego L5-S1. Bóle często promieniuje do nóg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo proszę o podanie telefonu gdzie mogę się umówić na wizytę, w sobotę złamałam nogę mam w szynie i chciałabym to skonsultować. Z góry dziękuję 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Czy ktoś ma aktualny numer Serwinki ten numer później nie istnieje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma ktoś nr?żeby zadzwonić zapisać się?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Pani Serwinka przyjmuje mimo plandemi? I w jakich dniach przyjmuje? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem urwany mięsień czworgłowy uda od rzepki w kolanie, przeszedłem operację miałem nogę przez 6 tygodni unieruchomioną w gipsie po której od pół roku po kilku rehabilitacjach tylko częściowo zginam kolano (nie mogę zgiąć do 90 stopni) lekaże mówią mi że porobiłoy mi się zrosty i trzeba je pousuwac metodą atrostopową. Nie wiem co robić. Czy ta Pani by mi w tym pomogła ponieważ nie bardzo mi się uśmiecha ponownie to wszystko przechodzić tym bardziej, że lekaże nie dają mi gwarancji że po tym będzie wszystko dobrze. Pozdrawiam może ktoś miał podobny uraz i coś na ten temat by mi poradził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 20 z 20

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...